Adres en telefoonnummers van Bouwplein Rotterdam

Rotterdam

Drutenstraat 2, 3087 CC Rotterdam
Tel: 010-2688067
Mail: info@bouwplein010.nl


Olaf Polders
(directeur)

Email: olaf@bouwplein010.nl

Telefoon: 010-2688067

Peter van Gent
(manager)

Email: peter@bouwplein010.nl

Mobiel: 06-29012572

Lilian Lorié
(verzuimbegeleider en cursusadministratie)

Email: lilian@bouwplein010.nl

Telefoon: 010-2688067

Coen van Schijndel
(begeleider/instructeur)

Email: coen@bouwplein010.nl

Mobiel: 06-21630004

Philippine Polders
(PR&Voorlichting)

Email: philippine@bouwplein010.nl

Telefoon: 010-2688067

Eliane Bouma
(loon)administratie

Email: eliane@bouwplein010.nl

Telefoon: 010-2688067

Esther van den IJssel
(loon)administratie

Email: esther@bouwplein010.nl

Telefoon: 010-2688067

Gert van Lenten (instructeur)

Email: gert@bouwplein010.nl

Mobiel: 06-21638207